Adaptor de alimentare pentru rutere Cisco ENG 3A-152VVT15, 15W / 15V / 1A
Cod produs VH402973 | Producător VHBW
Garanție 12 luni garantie
Disponibilitate Ultima bucată în stoc!
Livrare estimată: luni, 18.5.
Costul de livrare
  • 27,72 Lei la plată în avans (card, PayPal)
  • 33,39 Lei la plata ramburs
  • 22,68 Lei la ridicare din rețeaua parteneră
96% dintre clienți păstrează acest produs!